Kedi ve Köpek Korkusu için Eğitimlerimiz sadece Sancaktepe Ofisimizde kişiyle bire bir yapılmaktadır. 

Covid 19 Sebebi ile şu an maalesef bu eğitimimize ara vermiş bulunmaktayız. 

 

Sayfadaki mesaj formunu  doldurduğunuz takdirde size ileride dönüş yapılacaktır. 

Kedi Köpek Korkusu Nasıl Yenilir?

Kedi Köpek Korkusunu Yenmenin Yolları 

Kedi köpek korkusunu yenmenin yolları arasında psikolojik danışmanlık, nefes ve gevşeme egzersizleri, EFT Eğitimi gibi çözümler bulunmaktadır. Bu çözümler kişilerin hayvan korkusu (zoofobi) sorununa yüksek oranda yardımcı olmaktadır.

Kedi köpek korkusu olan insanlar zamanla sokağa çıkma isteklerini bile kaybedebilirler. Çünkü kedi ve köpek gördüğünde kendisini bayılacak, hastalanacak, boğulacak gibi hisseder. Bu nedenle de sürekli hayvanlardan uzak olmak isterler.

Hayvan fobisini yenmek tedaviler sayesinde mümkündür. Bunlardan en başarılı yöntem olarak EFT Eğitimi verilebilir. Bu eğitim sayesinde, kişiye bağlı olarak 10 dk, 1 saat ya da 1 gün içinde korkunuzdan kurtulabilirsiniz. Ancak bu eğitim uzman kişiler tarafından verilmelidir. EFT Uzmanı Melek Dilek KIRIKKANAT ile sizde iletişime geçerek korkularınızdan kurtulabilirsiniz. 

Bu teknik ile elde edeceğiniz başarı yüksektir. Çocuğunuz ya da siz artık korkmadan evinizde, bahçenizde kedi köpek besleyebilir, sokakta yürürken korkmadan sevebilirsiniz. Sokağa çıkma korkunuzdan kurtulur ve hayatınızı daha kaliteli yaşayabilirsiniz.

Bu eğitimi sadece zoofobiden kurtulmak için değil depresyon, panik atak, stres yönetimi gibi pek çok sorunlu alanda kullanmak için alabilirsiniz. Çünkü insanların günlük hayatta karşılaştığı pek çok sorun vardır. Ve bu sorunların üstesinden gelmek için çözüm yolu arayıp dururlar.

Kedi Köpek Korkusu Yenme Seansları

Bu terapi için psikolojik destek alabileceğiniz gibi uzman kişiler tarafından verilen EFT Eğitimi ile de başarıya ulaşabilirsiniz. Çünkü dakikalar içinde bu sorundan kurtulabilirsiniz. Başarı oranı çok yüksektir. Aldığınız bu terapi ya da eğitim ile günlük hayatta karşılaştığınız diğer sorunlarınıza da çözüm bulabilirsiniz.

Hayvanlardan, kedi ve köpeklerden korkup kaçmak yerine bu sorunla mücadele etmek sizin için daha avantajlı olacaktır.