Yıl Sonu  Promosyonu

Melek Dilek KIRIKKANAT ile Yıl Sonu  özel promosyon;

01 Aralık Para Workshop

07 Aralık Duygusal CheckUp

1 Workshop Ücreti 350 TL Yerine 300 TL

2 Workshop Ücreti 700 TL Yerine 525 TL


Sınırlı Sayıda Katılımcı Kontenjanı …

Avantajlarınız,


 Satın almış olduğunuz workshop’u farklı bir ayda kullanabilirsiniz. 


Para Workshop  bir kere katılan katılımcılar sonraki düzenlenecek tüm workshoplara ücretiz katılabiliyor. 


Duygusal CheckUp’ta kaçırdığınız bir modül olursa bir sonraki workshop’ta telafi edebiliyorsunuz. 


Tüm katılımcılar Melek Dilek KIRIKKANAT tarafından verilen eğitimler (temel eft ve uzmanlık)  ve bireysel eft çalışmalarında özel fiyat avantajı ile katılabiliyor. 


Tüm Workshop’lar Duygusal Özgürleşme Teknikleri Uzman ve Lisanslı Eğitmeni Melek Dilek KIRIKKANAT tarafından veriliyor. 

 

Bolluk,Bereket ve Para Workshop

 

 

Yeni Bolluk ve Bereket Workshop - haftada bir toplam üç hafta sürüyor. Kurs sürecinde yapılan etkili uygulamar sonrası para ile ilgili yanlış inançlardan kurtuluyorsunuz.

Para kursu İngiltere'de olan GOE Enerjistler Birliği Kurucusu ve baskanı Dr. Silvia Hartmann tarafından ortaya konulmuştur.

 

Parayı hayatımıza çekmek için egzersizler yapıyoruz. Kişilerin parayla ilgili problemlerini üzüldüğü, acı çektiği, korktuğu, endişelendiği, affedemediği durumlarını çözmek için EFT Tekniğini, NLP ve Süper Mind bilinçaltı teknikleri uygulanıyor.

 

Duygusal CheckUp Workshop

Ana rahminden başlayan hayat yolculuğunuzda sizi engelleyen duygularınızdan özgürleşirken, kendinizin farkına varıp daha değerli hissedeceksiniz ... 

1.Hafta Çalışması 

(Farkındalık,Değersizlik ve Güvensizlik)

Değersizlik duygusu kişinin çocukluğunda  ailesiyle ve çevresindeki diğer kişilerle olan ilişkilerinden ve travmalardan kaynaklanır. Değersizlik duygusu kişinin kendini suçlamasına, yargılamasına, bağımlılığa yol açabilir.

Ve kişi sevgisiz hisseder, güçsüz ve özgüvensiz hisseder, hayır diyemez, diğer kişileri kendinden daha değerli görür. Kendisini sevmez. 


Geçmişteki travmaları çözdüğümüzde ve değerlilik duygusunu kişi hissettiğinde her şey değişir ve dönüşür. 


İşte o zaman kendinize değer verdiğiniz için artık size değer veren kişilerle  karşılaşırsınız. Ve sizi değerli hissettirecek olayların içinde olursunuz. Çünkü karşımızda kimse yok. Biz varız. Eğer kendimize değer verirsek çevremizdekiler de bize değer verir. Ve layık olduğumuz hayatı yaşarız.

2.Hafta Çalışması 

(İlişkiler ve Para)

 

Geçmiş deneyimler, yaş, görünüm, ırk, zenginlik ve sakatlığa bakmaksızın her insanın hak ettiği sosyal yaşamı ve romantik yaşamı vermesi.

Kendi inançlarınızın geleceğinizi nasıl yarattığını anlayıp, ardından kim olduğunuza olan güveninizi ve bağlantı kurduğunuz diğer insanlara sunduğunuz değeri yeniden oluşturmak.

Enerji sisteminizin nasıl çalıştığını, deneyimlerinizi nasıl etkilediğini, diğer insanlarla etkileşimlerinizi nasıl etkilediğini ve enerji seviyenizi nasıl yükseltebileceğinizi anlamak.

3.Hafta Çalışması 

(Ana Rahmi)

Sabah kalktığınızda ya da günün herhangi bir saatinde bazen içinizde bir sıkıntı hissedersiniz. Bunun nereden kaynaklandığını bilemezsiniz. Bu olumsuz duygu belki siz annenizin karnındayken size gelmiştir. Belki sizin için yine mi kız denmiştir? Ya da anne bebeğinin olmasına hazır değildir. Belki de anne çok sıkıntılı günler yaşıyordur. Bunlar bebeği ve geleceğini etkiler. Bu olumsuz duygulardan özgürleşemezse malesef ileriki yaşlarında problemlerle karşılaşırlar.

Bu seansta annenizin rahmindeyken hissettiğiniz tüm olumsuz duyguları dönüştüreceğiz.
Aynı zamanda çocukluğunuzda yaşadığınız ve hala sizi yaralayan olayların blokajlarını da çalışmalarla dönüştüreceğiz.
Daha sonra da gelecekteki versiyonunuza yani hedeflerinize odaklanacağız. Gelecekte neyi başarmak istiyorsunuz? Nasıl olmak ve neler yapmak istiyorsunuz?

Önemli Uyarı ;

Duygusal Özgürleşme Teknikleri %87-%93 Arası Başarı Oranına Sahiptir. Workshoplara Şizofreni, Bipolar Bozukluk, Borderline ve Epilepsi Rahatsızlığı Olan Kişiler Katılamaz. EFT'nin bu rahatsızlıklara sahip kişilerde Olumsuz Etkileri Vardır.

 

Workshop Saatleri ;

20:30 – 24:00 - Zoom Programı Üzerinden Online Katılım.

Workshop Kontenjanı Sınırlıdır.

Workshop Ücreti ve Ödeme Seçenekleri;

Kampanya ücreti  525 TL 

Banka Hesabına Havale veya tüm kredi kartlarına 3.6 ve 9 Taksit imkanı.

 

Banka Havalesi İle Ödemek İçin;

 

Dilek KIRIKKANAT
TR07 0011 1000 0000 0086 8102 41 – FINANS BANK 

 

(Ödeme Dekontunu mutlaka Whatsapp üzerinden Adınız ve Soyadınızı Belirterek 0507 245 9785 numaralı telefona gönderiniz.)
 

Kredi Kartına Taksit İmkanı

182 TL x 3 Taksit 94 TL x 6 Taksit

65 TL X 9 Taksit