Duygusal CheckUp

Online Türkiye'nin Her Yerinden

22 EKIM 2020

 

350 TL (KDV Dahil

Kredi Kartına 3,6 ve 9 Taksit İmkanı

0507 245 9785

Ana rahminden başlayan hayat yolculuğunuzda sizi engelleyen duygularınızdan özgürleşirken, kendinizin farkına varıp daha değerli hissedeceksiniz ... 


Workshop Haftada 1 Toplam 3 modül olacaktır. 

 

1.Hafta Çalışması 

(Ana Rahmi)

Sabah kalktığınızda ya da günün herhangi bir saatinde bazen içinizde bir sıkıntı hissedersiniz. Bunun nereden kaynaklandığını bilemezsiniz. Bu olumsuz duygu belki siz annenizin karnındayken size gelmiştir. Belki sizin için yine mi kız denmiştir? Ya da anne bebeğinin olmasına hazır değildir. Belki de anne çok sıkıntılı günler yaşıyordur. Bunlar bebeği ve geleceğini etkiler. Bu olumsuz duygulardan özgürleşemezse malesef ileriki yaşlarında problemlerle karşılaşırlar.

Bu seansta annenizin rahmindeyken hissettiğiniz tüm olumsuz duyguları dönüştüreceğiz.
Aynı zamanda çocukluğunuzda yaşadığınız ve hala sizi yaralayan olayların blokajlarını da çalışmalarla dönüştüreceğiz.
Daha sonra da gelecekteki versiyonunuza yani hedeflerinize odaklanacağız. Gelecekte neyi başarmak istiyorsunuz? Nasıl olmak ve neler yapmak istiyorsunuz?

 

 

2.Hafta Çalışması 

(Farkındalık,Değersizlik ve Güvensizlik)

Değersizlik duygusu kişinin çocukluğunda  ailesiyle ve çevresindeki diğer kişilerle olan ilişkilerinden ve travmalardan kaynaklanır. Değersizlik duygusu kişinin kendini suçlamasına, yargılamasına, bağımlılığa yol açabilir.

Ve kişi sevgisiz hisseder, güçsüz ve özgüvensiz hisseder, hayır diyemez, diğer kişileri kendinden daha değerli görür. Kendisini sevmez. 


Geçmişteki travmaları çözdüğümüzde ve değerlilik duygusunu kişi hissettiğinde her şey değişir ve dönüşür. 


İşte o zaman kendinize değer verdiğiniz için artık size değer veren kişilerle  karşılaşırsınız. Ve sizi değerli hissettirecek olayların içinde olursunuz. Çünkü karşımızda kimse yok. Biz varız. Eğer kendimize değer verirsek çevremizdekiler de bize değer verir. Ve layık olduğumuz hayatı yaşarız.

3.Hafta Çalışması 

(İlişkiler ve Para)

 

Geçmiş deneyimler, yaş, görünüm, ırk, zenginlik ve sakatlığa bakmaksızın her insanın hak ettiği sosyal yaşamı ve romantik yaşamı vermesi.

Kendi inançlarınızın geleceğinizi nasıl yarattığını anlayıp, ardından kim olduğunuza olan güveninizi ve bağlantı kurduğunuz diğer insanlara sunduğunuz değeri yeniden oluşturmak.

Enerji sisteminizin nasıl çalıştığını, deneyimlerinizi nasıl etkilediğini, diğer insanlarla etkileşimlerinizi nasıl etkilediğini ve enerji seviyenizi nasıl yükseltebileceğinizi anlamak.

Bu seansın 2.Bölümünde Parayı hayatımıza çekmek için egzersizler yapıyoruz. Kişilerin parayla ilgili problemlerini üzüldüğü, acı çektiği, korktuğu, endişelendiği, affedemediği durumlarını çözmek için EFT Tekniğini, NLP ve Süper Mind bilinçaltı teknikleri uygulanıyor.

Workshop Saatleri ;

20:30 – 24:00 - Zoom Programı Üzerinden Online Katılım.

Workshop Kontenjanı Sınırlıdır.

Workshop Ücreti ve Ödeme Seçenekleri;

Workshoplar 3 Seans olup haftada bir aynı gün olacak şekilde yapılır. Her hafta farklı konular olacağı için workshop'ta özel sebeplerden dolayı kaçırdığınız hafta olursa bir sonraki (farklı) workshop'ta kaçırdığınız bölüme girme imkanınız olacaktır.

3 Seans toplam ücreti Ağustos 350 TL 

Banka Hesabına Havale veya tüm kredi kartlarına 3.6 ve 9 Taksit imkanı.

 

Banka Havalesi İle Ödemek İçin;

 

Dilek KIRIKKANAT
TR07 0011 1000 0000 0086 8102 41 – FINANS BANK 

 

(Ödeme Dekontunu mutlaka Whatsapp üzerinden Adınız ve Soyadınızı Belirterek 0507 245 9785 numaralı telefona gönderiniz.)