Bireysel EFT Seansları

Randevu İçin

0507 245 9785

Bireysel seanslarda kişi olumsuz duygularından EFT Tekniği ile özgürleşir. Böylece bu olumsuz duygular bir daha geri gelmemek üzere gider.

Örneğin kişi çocukluğunda yaşadığı bir olayın acısını unutamıyorsa,  EFT seansından sonra kişi o olayın acısını bırakır ve sanki başkası yaşamış gibi hisseder.

Bu tüm olumsuz duygular için geçerlidir. Korku, endişe, kaygı, derin üzüntü gibi. Aynı zamanda bağımlılıklar, fobiler, güvensizlik, yetersizlik, sevgisizlik, değersizlik, ilgisizlik gibi duygular, aşk acısı, ayrılık acısı, ölüm acısı ve daha bir çok olumsuz duygulardan EFT Duygusal Özgürleşme Tekniği ile dönüsebilirsiniz.

 

Bireysel EFT Seansları Randevu ile online olarak yapıldığı gibi Avrupa yakası Nişantaşı ve Anadolu yakası Sancaktepe merkezlerimizde yapılmaktadır.

Seanslar ortama olarak 2-2,5 saat sürmektedir. Danışan kişinin ihtiyacına göre 3 ile 7 seans arası önerilmektedir.

 

Şizofreni,Epilepsi ve Bipolar bozukluk rahatsızlıkları olan kişiler için EFT uygulaması mümkün değildir. Bu tarz rahatsızlıkları olan kişilerin Psikolog veya Psikiyatris denetiminde tedavi olmalarını önerilir.

 

Melek Dilek KIRIKKANAT Duygusal Özgürleşme Teknikleri Uzmanı ve Eğitmeni olup, bir doktor değildir. Kişisel gelişim üzerine danışmanlık vermektedir. EFT teknikleri,modern tıp ve alternatif tıp faydalarını yok sayamaz. Devam eden bir tedavi görüyorsanız bunu yarıda bırakmayıp, olası bir tıbbi planınız varsa ertelememeniz gerekmektedir.

 

 

EFT Seansları ile Destek alabileceğiniz konular:

Tüm kötü anılar ve olumsuz etkilerinin giderilmesi

Duygusal travma ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu (PTSD)

Kedi,Köpek Korkusu (Sadece Sancaktepe Ofis)

Panik atak

Kaygı bozukluğu

Depresyon, yas tutma

Özgüven geliştirme ve iletişim sorunları

İlişki sorunları, (İlişki kuramama, sürdürememe, aşk acısı, aldatılma, boşanma süreçleri)

Fobiler

Okul ve sınav sorunları

Profesyonel liderlere destek

Topluluk önünde konuşma

İşyerinde, okulda ve yaşamda motivasyon ve performans sorunları

Mobbing mağdurları için destek

Bağımlılıklar (İnsan, alışveriş, sigara vb.)

Olumsuz inançların olumluya dönüştürülmesi